DS-2CE12DF0T-F(2.8mm)
69 in stock
Quick Comparison
| Settings | DS-2CE12DF0T-F(2.8mm) remove | DS-K7P02 remove | DS-KD-KP remove | DS-KH6320-WTE1 remove | DS-K1T804MF remove | DS-2CE70DF0T-PF(2.8mm) remove | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Name | DS-2CE12DF0T-F(2.8mm) remove | DS-K7P02 remove | DS-KD-KP remove | DS-KH6320-WTE1 remove | DS-K1T804MF remove | DS-2CE70DF0T-PF(2.8mm) remove | ||||||||||||||
| Image |  |  |  |  |  |  | ||||||||||||||
| SKU | 300512600 | 302900560 | 305301207 | 305301409 | 302903588 | 300614175 | ||||||||||||||
| Rating | ||||||||||||||||||||
| Stock | 69 in stock | 5 in stock | 6 in stock | 24 in stock | 202 in stock | |||||||||||||||
| Availability | 69 in stock | 5 in stock | 6 in stock | 24 in stock | 202 in stock | |||||||||||||||
| Add to cart | ||||||||||||||||||||
| Description | CAMARA TURBO 1080P BALA F2.8mm 0.001LUX F1.0 24/7 COLORVU 40M 3D DNR DWDR IP67 LUZ BLANCA SEMIMETALICA HIKVISION | BOTON APERTURA PUERTA ACCESO METALICO | MODULO TECLADO RS 485 IP65 12 VDC | PANTALLA 7IN TACTIL INTERIOR ETHERNET WIFI | LCD Display Standalone Access Control Terminal, Built-in Mifare card reading module, Storage with 3,000 cards, 3,000 fingerprints and 100,000 access control events;Support Access Control and Time Attendance Function, Optical Fingerprint Module;Uplink | CAMARA TURBO 1080P TURRET F2.8mm 0.001LUX F1.0 24/7 COLORVU LUZ BLANCA 20M 3D DNR DWDR IP67 PLASTICA HIKVISION | ||||||||||||||
| Content | BOTON APERTURA PUERTA ACCESO METALICO | MODULO TECLADO RS 485 IP65 12 VDC | PANTALLA 7' INT TACTIL INTERIOR ETHERNET WIFI PoE ESTANDAR | TERMINAL C/ACCESO HUELLA/TARJETA MIFARE | ||||||||||||||||