| Settings | THC-T120-P(2.8mm) remove | IPC-B121H(2.8mm)(C) remove | THC-B210-M(2.8mm) remove | THC-B110-P(2.8mm)(B) remove | THC-T210-M(2.8mm) remove | THC-T150-M(2.8mm) remove | ||||||||||||||||||||
| Name | THC-T120-P(2.8mm) remove | IPC-B121H(2.8mm)(C) remove | THC-B210-M(2.8mm) remove | THC-B110-P(2.8mm)(B) remove | THC-T210-M(2.8mm) remove | THC-T150-M(2.8mm) remove | ||||||||||||||||||||
| Image |  |  |  |  |  |  | ||||||||||||||||||||
| SKU | 300609915 | 311316000 | 300509776 | 300509546 | 300611002 | 300615179 | ||||||||||||||||||||
| Rating | ||||||||||||||||||||||||||
| Stock | Out of stock | 25 in stock | 2 in stock | 32 in stock | ||||||||||||||||||||||
| Availability | Out of stock | 25 in stock | 2 in stock | 32 in stock | ||||||||||||||||||||||
| Add to cart | ||||||||||||||||||||||||||
| Description | CAMARA TURBO 1080P INT TURRET 0.01LUXF2.8 EXIR IR20m PLASTICA HILOOK | CAMARA IP 2MP BALA H265+ DWDR D/NF2.8 PoE IR30m IP67 SEMIMETAL HILOOK | 1MP CMOS Sensor, Outdoor EXIR Bullet, 40m IR, ICR, 0.01 Lux/F1.2, 12 VDC, Smart IR, IP66, OSD Menu, 2.8/3.6mm Lens, Support HD-TVI/AHD/CVI/CVBS video output | CAMARA TURBO 720P MINI BALA D/NF2.8 EXIR IR20m IP66 PLASTICA HILOOK | 1MP CMOS Sensor, 40m IR, Outdoor EXIR Eyeball, ICR, 0.01 Lux/F1.2, 12 VDC, Smart IR, OSD Menu,IP66, 2.8/3.6/6mm Lens, Support HD-TVI/AHD/CVI/CVBS video output | CAMARA TURBO 5MP INT TURRET D/NF2.8 EXIR IR20m IP66 METALICA HILOOK | ||||||||||||||||||||
| Content | Sensor 2MP CMOS, Indoor Exir del globo del ojo, 20m IR ,, ICR, 0,01 Lux / F1.2, 12 VDC, inteligente IR, DNR, Menú OSD, 2,8 / 3,6 / 6 mm de la lente, Soporte HD-TVI / AHD / CVI / CVBS vídeo salida | CAMARA IP 2MP BALA H264-5+ DWDR D/NF2.8 IR30m IP67 METAL HILOOK | CAMARA TURBO 720P EXT BALA D/NF3.6 EXIR IR40m IP66 METAL HILOOK | CAMARA TURBO 720P MINI BALA D/NF2.8 EXIR IR20m IP66 PLASTICA HILOOK | 1MP CMOS, 40m IR, Exir ICR, 0,01 Lux / F1.2, 12 VDC, OSD, IP66, 2,8 HD TVI-/ AHD / CVI / CVBS | |||||||||||||||||||||